Q-2W03W0005009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2W03W0005009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-PLUG 9"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz