Q-2X01D000R036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2X01D000R036I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MCX JACK-PLUG 36"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz