Q-2X02D000R024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2X02D000R024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-PLUG 24"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Style SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz