Q-2X03O000R024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2X03O000R024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-JACK 24"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz