Q-2X04H000R012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2X04H000R012I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 12"
Cable Type RG-316 DS
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz