Q-2X04U000R012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2X04U000R012I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 12"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz