Q-3100M000H012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3100M000H012I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 12"
Cable Type RG-142
1st Connector BNC Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz