Q-3100Y000H018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3100Y000H018I
Beschreibung:
CBL ASSY HDBNC-SMA PLUG-JACK 18"
Cable Type RG-142
1st Connector HD-BNC Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz