Q-3102G000H018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3102G000H018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-PLUG 18"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz