Q-32066000M036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-32066000M036I
Beschreibung:
CBL ASSY 1.0/2.3-SMA PLG-JCK 36"
Cable Type LMR 240
1st Connector 1.0/2.3 Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0/2.3 to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 2.5 GHz