Q-340030005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-340030005006I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA JACK-PLUG 6"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz