Q-3400Q00050.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3400Q00050.5M
Beschreibung:
CBL ASSY HDBNC-SMA JCK-PL 19.69"
2nd Contact Gender Male
1st Connector HD-BNC Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz