Q-340340005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-340340005006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 6"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz