Q-340340005009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-340340005009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 9"
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz