Q-3403M0005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3403M0005006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB PLUG-JACK 6"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz