Q-3405H00050.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3405H00050.5M
Beschreibung:
CBL ASSY HDBNC-SMA PLG-PL 19.69"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector HD-BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz