Q-3501L000R018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3501L000R018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MMCX PLUG-JACK 18"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz