Q-3600L0008036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3600L0008036I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 36"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz