Q-3800F000H018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3800F000H018I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 18"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz