Q-3804N000H024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3804N000H024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-JACK 24"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz