Q-3B01I0005009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3B01I0005009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MMCX PLUG-JACK 9"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz