Q-3B03L0005003I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3B03L0005003I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB PLUG-JACK 3"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz