Q-3B0420005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3B0420005006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMP PLUG-PLUG 6"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMP Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMP
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz