Q-3C013000R036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3C013000R036I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-SCKT 36"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Socket
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz