Q-3C02M000R012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3C02M000R012I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 12"
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz