Q-3D0550008009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3D0550008009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 9"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz