Q-3D0550008036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3D0550008036I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 36"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz