Q-3D05500080.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3D05500080.5M
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLG 19.69"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz