Q-3F00M000H024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3F00M000H024I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 24"
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz