Q-3F024000H018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3F024000H018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 18"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz