Q-3F025000H018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3F025000H018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 18"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz