Q-3F02G000H024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3F02G000H024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 24"
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz