Q-3F056000H006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3F056000H006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 6"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz