Q-3G026000M024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3G026000M024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 24"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz