Q-3G02A000M018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3G02A000M018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 18"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz