Q-3G059000M024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3G059000M024I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 24"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz