Q-3G066000M018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3G066000M018I
Beschreibung:
CBL ASSY 1.0/2.3-SMA PLG-PLG 18"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.0/2.3 Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style 1.0/2.3 to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 2.5 GHz