Q-3G070000M018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-3G070000M018I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-SMA JACK-PLUG 18"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz