Q-61063000K.75M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-61063000K.75M
Beschreibung:
CBL ASSY BNC PLUG TO JACK 29.53"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type Belden 4855R
2nd Contact Gender Female
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector BNC Jack
Product Status Active
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 12 GHz