Q-63064000K.75M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-63064000K.75M
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-HDBNC JCK-PL 29.53"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type Belden 4855R
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Jack
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector HD-BNC Plug
Product Status Active
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style BNC to HD-BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 12 GHz