Q-67027000M012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-67027000M012I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLG-JCK 12"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz