Q-6702A000M024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-6702A000M024I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLG-PLG 24"
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz