Q-67066000M024I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-67066000M024I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-1.0/2.3 PL-PL 24"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 1.0/2.3 Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to 1.0/2.3
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 2.5 GHz