Q-67067000M012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-67067000M012I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA PLUG TO PLUG 12"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector RP-SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to RP-SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 8 GHz