Q-680030003003I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-680030003003I
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-BNC PLUG-JACK 3"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-174
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector BNC Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz