Q-6802C00050.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-6802C00050.5M
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PL-P 19.69"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz