APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q12P1CXXG110E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INDICATOR 110V 12MM PROM GREEN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.0355
$20.0355
10
$15.11165
$151.1165
100
$12.693615
$1269.3615
500
$11.657412
$5828.706
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.47" (11.94mm) |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q12 |
| Type | LED |
| Voltage | 110V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 6mA |
| Lens Size | 8.00mm Dia |
| Base Product Number | Q12P1CXXG |