APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q14P1CZZRYG02E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT TRI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.6915
$16.6915
10
$12.5875
$125.875
100
$10.573215
$1057.3215
500
$9.710064
$4855.032
1000
$9.170616
$9170.616
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (13.97mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red, Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V Green, 2V Red, 2V Yellow |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q14P1CZZRYG |