APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q16F1BXXR110E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INDICATOR 110V 16MM FLUSH RED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$24.13
$24.13
10
$18.8936
$188.936
100
$16.50359
$1650.359
500
$15.137737
$7568.8685
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.63" (16.00mm) |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | Q16 |
| Type | LED |
| Voltage | 110V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 6mA |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q16F1BXXR |