APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q22PP1BPXXW110ELT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
INDICATOR 110V 22MM PROM WHITE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.866" (22.00mm) |
| Millicandela Rating | 1000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | White |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q22 |
| Type | LED |
| Voltage | 3.3V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 40mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | Q22PP1BPXXW |